Telefon- och e-postlista

Skolledning

Rektor med samordnande ansvar
Mattias Kempe Kreutz

mattias.kempekreutz@norrkoping.se

072-584 55 64

Rektor Jenny Westberg
Ekonomiprogrammet

jenny2.westberg@norrkoping.se

072-527 94 79

Rektor Michael Brask

Handelsprogrammet, Hantverksprogrammen
Frisör och Stylist

michael.brask@norrkoping.se

076-772 84 88

Rektor Susanne Egge Tunholm
Språkintroduktion

susanne.tunholmegge@norrkoping.se

073-620 07 18

Rektor Lize-Lott Kempe Kreutz

Programmet för administration,
handel och varuhantering

lizelotte.kempekreutz@norrkoping.se

073-020 11 23


Lärare

Anders

Hoffstedt

072-597 00 92

anders.hoffstedt@norrkoping.se

Anders

Svensson

072-584 05 80

anders.svensson@norrkoping.se

Anita

Nedanovska

072-597 00 91

anita.nedanovska@norrkoping.se

Anki

Claesson

072-584 05 05

anncristina.claeson@norrkoping.se

Ann

Holm Sedman

072-584 05 14

ann.holmsedman@norrkoping.se

Anna

Ekdahl

076-760 30 37

anna.ekdahl@norrkoping.se

Anna

Pilipovic

072-584 05 26

anna.pilipovic@norrkoping.se

Anna

Thor

072-584 05 57

anna.thor@norrkoping.se

Annikki

Hankvist

 

annikki.hankvist@norrkoping.se

Annikki

Mårtensson

072-584 05 15

annikki.martensson@norrkoping.se

Birgitta

Kalamark

072-597 01 02

birgitta.kalamark@norrkoping.se

Catrine

Fröjd

072-584 05 51

catrine.frojd@norrkoping.se

Cecilia

Ekdahl Valdo

072-597 01 05

cecilia.ekdahlvaldo@norrkoping.se

Christina

Karlsdotter

072-584 05 03

christina.karlsdotter@norrkoping.se

Dijana

Litric

072-584 05 09

dijana.litric@norrkoping.se

Elisabet

Jiglund

072-597 01 06

elisabet.jiglund@norrkoping.se

Emma

Lindh

072-584 05 29

emma.lindh@norrkoping.se

Eva

Molin Kylberg

072-584 05 25

eva.molinkylberg@norrkoping.se

Frida

Dahl

072-709 77 32

frida.dahl@norrkoping.se

Gabriella

Klockare

072-584 05 19

gabriella.klockare@norrkoping.se

Gorgi

Nedanovski

072-584 03 97

gorgi.nedanovski@norrkoping.se

Hanna

Eklund

072-584 04 71

hanna.eklund@norrkoping.se

Hans

Andersson

072-584 05 12

hans.andersson@norrkoping.se

Hans

Löfqvist

072-527 94 13

hans.lofqvist@norrkoping.se

Ingela

Lundgren

072-584 05 16

ingela.lundgren@norrkoping.se

Irina

Larsson

072-584 05 08

irina.larsson@norrkoping.se

Ivo

Riiga

072-593 95 07

ivo.riiga@norrkoping.se

Jan

Andersson

072-584 05 30

janolov.andersson@norrkoping.se

Jill

Narveby

072-597 01 03

jill.narveby@norrkoping.se

Josefin

Fintling

072-584 05 13

josefin.fintling@norrkoping.se

Josefine

Svärdstrand

072-593 95 97

josefine.svardstrand@norrkoping.se

Kerstin

Tollgard Ersson

072-597 01 01

kerstin.tollgardersson@norrkoping.se

Laura

Fornas

072-584 05 22

laura.fornas@norrkoping.se

Leena

Hamberg

072-724 38 65

leena.hamberg@norrkoping.se

Lena

Hollstenius

072-597 00 96

lena.hollstenius@norrkoping.se

Lena

Thorsén

072-597 01 07

lena.thorsen@norrkoping.se

Liselotte

Stalke Nilsson

072-584 05 17

liselotte.stalkenilsson@norrkoping.se

Ljubica

Lamevski

072-584 05 56

ljubica.lamevski@norrkoping.se

Manal

Al-Saeidi

 

manal.alsaeidi@norrkoping.se

Maria

Alexandersson

072-584 05 54

maria.alexandersson@norrkoping.se

Maria

Månsson

072-584 05 07

maria2.mansson@norrkoping.se

Maria

Norgren

072-584 04 34

maria.norgren@norrkoping.se

Marie

Allard

072-584 04 98

marie.allard@norrkoping.se

Marie

Hellström

072-584 04 35

marie.hellstrom@norrkoping.se

Mark

Deniz

072-584 05 37

mark.deniz@norrkoping.se

Matilda

Ewerfält

072-597 00 93

matilda.ewerfalt@norrkoping.se

Mats A

Lind

072-584 05 24

mats.lind@norrkoping.se

Nina

Prpic

072-584 05 53

nina.prpic@norrkoping.se

Olov

Frykerås

072-597 01 00

olov.frykeras@norrkoping.se

Osama

Salem

072-597 00 99

osama.salem@norrkoping.se

Per

Norberg

072-584 05 28

per.norberg@norrkoping.se

Pernilla

Eriksson

072-584 04 96

pernilla.eriksson@norrkoping.se

Petra

Larsson

072-584 04 70

petra1.larsson@norrkoping.se

Ridwan Haji

Yusuf

072-597 00 94

ridwan.yusuf@norrkoping.se

Sevim

Altun

072-584 05 10

sevim.altun@norrkoping.se

Sofie

Carlsson

072-584 05 20

sofie2.carlsson@norrkoping.se

Stina

Bosk

 

stina.bosk@norrkoping.se

Therese

Retzman

072-584 04 42

therese.retzman@norrkoping.se

Therese

Wiberg

072-597 00 97

therese.wiberg@norrkoping.se

Ulrika

Åswärdh

072-584 05 27

ulrika.aswardh@norrkoping.se

Viktoria

Boman

072-584 05 11

viktoria.boman@norrkoping.se


Speciallärare, specialpedagog

Speciallärare

Annika

Gewerths Larsson

073-020 26 41

annika.gewerthslarsson@norrkoping.se

Speciallärare

Christina

Jester-Lindberg

 

christina.jesterlindberg@norrkoping.se

Specialpedagog

Annika

Forsberg

072-584 05 18

annika.forsberg@norrkoping.se

Specialpedagog

Hans

Abrahamsson

072-584 04 72

hans.abrahamsson@norrkoping.se

Specialpedagog

Susanne

Algström

072-539 61 89

susanne.algstrom@norrkoping.se


Elevassistenter

Elevassistent

Lena

Eriksson

072-507 85 11

lena1.eriksson@norrkoping.se

Elevassistent

Maria

Sundqvist

072-584 05 00

maria.sundqvist@norrkoping.se

Elevassistent

Mats

Olsson

 

mats1.olsson@norrkoping.se

Elevassistent

Michaela

Andersson

072-597 01 04

michaela.andersson@norrkoping.se