Telefon- och e-postlista

Skolledning

Rektor Jenny Westberg
Ekonomiprogrammet

jenny2.westberg@norrkoping.se

072-527 94 79

Rektor Louise Jonshagen

Språkintro och Individuellt alternativ

louise.jonshagen@norrkoping.se

072-527 94 13

Rektor Cecilia Gleisner

Handels- och administrationsprogrammet, Hantverksprogrammet och
Restaurang- och livsmedelsprogrammet

cecilia.gleisner@norrkoping.se

011-15 33 73

Rektor Cristian Zoffel

Gymnasiesärskolans program för administration, handel och varuhantering

Gymnasiesärskolans program för Hotell, restaurang och bageri

cristian.zoffel@norrkoping.se

073-020 17 69



Lärare

Anders

Dahlström

072-584 05 56

anders.dahlstrom@norrkoping.se

Andreas

Granberg

072-584 05 76

andreas.granberg@norrkoping.se

Anders

Svensson

072-584 05 80

anders.svensson@norrkoping.se

Anita

Nedanovska

072-597 00 91

anita.nedanovska@norrkoping.se

Ann

Holm Sedman

072-584 05 14

ann.holmsedman@norrkoping.se

Anna

Pilipovic

072-584 05 26

anna.pilipovic@norrkoping.se

Annikki

Hankvist


annikki.hankvist@norrkoping.se

Britt-Louise

Karlsson

072-584 05 78

brittlouise2.karlsson@norrkoping.se

Bruno

Trôme

072-584 05 73

bruno.trome@norrkoping.se

Carina

Carlsson

072-584 05 47

carina.carlsson@norrkoping.se

Carolina

Aronsson

072-593 95 00

carolina.aronsson@norrkoping.se

Catrine

Fröjd

072-584 05 51

catrine.frojd@norrkoping.se

Edgar

Wöber

072-584 05 05

edgar.wober@norrkoping.se

David

Krantz

072-584 05 49

david.krantz@norrkoping.se

Dijana

Litric

072-584 05 09

dijana.litric@norrkoping.se

Elisabet

Jiglund

072-597 01 06

elisabet.jiglund@norrkoping.se

Eva

Molin Kylberg

072-584 05 25

eva.molinkylberg@norrkoping.se

Fredrik

Rygaard

072-584 05 75

fredrik.rygaard@norrkoping.se

Gabriella

Klockare

072-584 05 19

gabriella.klockare@norrkoping.se

Gorgi

Nedanovski

072-584 03 97

gorgi.nedanovski@norrkoping.se

Hampus

Ahlström

072-58 40 506

hampus.ahlstrom@norrkoping.se

Ingela

Lundgren

072-584 05 16

ingela.lundgren@norrkoping.se

Jan

Andersson

072-584 05 30

janolov.andersson@norrkoping.se

Jill

Narveby

072-597 01 03

jill.narveby@norrkoping.se

Johan

Larsson

072-584 05 77

johan2.larsson@norrkoping.se

Josefin

Fintling

072-584 05 13

josefin.fintling@norrkoping.se

Josefine

Svärdstrand

072-593 95 97

josefine.svardstrand@norrkoping.se

Lena

Thorsén

072-597 01 07

lena.thorsen@norrkoping.se

Liselotte

Stalke Nilsson

072-584 05 17

liselotte.stalkenilsson@norrkoping.se

Linda

Skrucke

072-584 05 54

linda.skrucke@norrkoping.se

Ljubica

Lamevski

072-584 05 03

ljubica.lamevski@norrkoping.se

Mona

Nywertz

072-584 05 32


Olov

Frykerås

072-597 01 00

olov.frykeras@norrkoping.se

Osama

Salem

072-597 00 99

osama.salem@norrkoping.se

Per

Djervf Notklev

072-235 46 32

per.djervfnotklev@norrkoping.se

Per

Norberg

072-584 05 28

per.norberg@norrkoping.se

Pernilla

Eriksson

072-584 04 96

pernilla.eriksson@norrkoping.se

Pernilla

Joge Stark

072-597 01 05

pernilla.jogestark@norrkoping.se

Petra

Larsson

072-584 04 70

petra1.larsson@norrkoping.se

Sevim

Altun

072-584 05 10

sevim.altun@norrkoping.se

Sofie

Carlsson

072-584 05 20

sofie2.carlsson@norrkoping.se

Stina

Bosk


stina.bosk@norrkoping.se

Therese

Retzman

072-584 04 42

therese.retzman@norrkoping.se

Ulrika

Åswärdh

072-584 05 27

ulrika.aswardh@norrkoping.se

Viktoria

Boman

072-584 05 11

viktoria.boman@norrkoping.se



Speciallärare, specialpedagog

Speciallärare

Annika

Gewerths Larsson

073-020 26 41

annika.gewerthslarsson@norrkoping.se

Speciallärare

Christina

Jester-Lindberg


christina.jesterlindberg@norrkoping.se

Specialpedagog

Annika

Forsberg

072-584 05 18

annika.forsberg@norrkoping.se

Specialpedagog

Susanne

Algström

072-539 61 89

susanne.algstrom@norrkoping.se


Elevassistenter

Elevassistent

Lena

Kindstedt

072-507 85 11

 lena1.eriksson@norrkoping.se

Elevassistent

Margareta

Eriksson

072-584 05 81

margareta.eriksson@norrkoping.se

Elevassistent

Maria

Sundqvist

072-584 05 00

maria.sundqvist@norrkoping.se

Elevassistent

Mats

Olsson


mats1.olsson@norrkoping.se


Supportpersonal

Skolassistent

Elisabeth

Steen

011-15 38 60

elisabeth.steen@norrkoping.se

Skolassistent

Erica

Krantz

076-127 17 61

erica.krantz@norrkoping.se

Skolassistent

Ingela

Svensson

011-15 33 50

ingela.svensson@norrkoping.se

Bibliotekarie

Sten

Hansson

072-539 96 29

sten.hansson@norrkoping.se

Cafeansvarig

Annika

Nilsson

073-020 24 18

annika.nilsson@norrkoping.se

Servicetekniker

Daniel

Sarhagen

073-020 15 44

daniel.sarhagen@norrkoping.se

Vaktmästare

Staffan

Inge

073-020 15 47

staffan.inge@norrkoping.se